Új érdeklődő vagy? Amennyiben párkapcsolati kurzusaink érdekelnek, azokat új weboldalunkon vásárolhatod meg. Kattints ide, és nézz szét a Szeretetkert oldalán.
Kurzust vásároltál? Ha korábban az Igen a nemek közt oldalunkon vásároltál kurzust ne aggódj! Kurzusod lejáratáig az Igen a nemek közt weboldal továbbra is elérhető marad. Amennyiben új kurzust vásárolnál, tekintsd meg új weboldalunkat, ahol még több érdekes tartalommal várunk téged!
Patália a Tháliában 3.rész
2.800 Ft
Társasjáték a boldog kapcsolatokért (színházi előadás 45 percben)
Az ötféle szeretetnyelv (Gary Chapman) felismerésével játszunk.
Vajon hogyan jelenik meg, milyen hétköznapi helyzetekben a párkapcsolatokban?
Leírás
Patália a Tháliában 3. rész
2.800 FtMegveszem!
Társasjáték a boldog kapcsolatokért (színházi előadás 45 percben)
Az ötféle szeretetnyelv (Gary Chapman) felismerésével játszunk.
Vajon hogyan jelenik meg, milyen hétköznapi helyzetekben a pár
kapcsolatokban? Mi történik, ha más „nyelven” beszélünk? Hogyan tudjuk félreérteni egymást?
Többféle egymás melletti „elbeszélést” mutatunk be. Például milyen helyzetek formálódhatnak, ha az egyik félnek a szavak, a másiknak a cselekedet, a tettek, szívességek a nyelve. Vagy, ha az egyikük az érintést, a másik az ajándékozást preferálná.
Előadásunk egy zárt, regisztrációhoz kötött online felületen keresztül elérhető, amelyen a vásárlás időpontjától számított 6 hónap alatt bármennyiszer megnézheted a videókat.
Patália improvizációs társasjáték, az emberi kapcsolatokhoz, a boldog párkapcsolathoz
2019/2020-ban rögzített Patália a Tháliában előadásaink online változatát is elérhetővé tesszük egy-egy újabb epizóddal.
A Patália 3. rész vásárlási árából 25%-ot a Heim Pál Kórház Gyermekneurológia Alapítványának utalunk át.
A többit pedig újabb párkapcsolati, játékos oktatófilmek forgatására fordítjuk.
Mi lehet a szeretetnyelved? Az, amit Te magad könnyen tudsz adni.
Miért alakul ki oly gyakran hiányérzetünk a kapcsolatban?
Még akkor is, ha a másik igyekszik felénk fordulni? Mert nem olyan módon teszi ezt, hogy komfortos legyen számunkra. Hogy belső vágyainkat is figyelembe vegye.
Saját szeretetnyelvünket könnyedén tudjuk használni, ugyanakkor hajlamosak vagyunk a másikét, ha nagyon eltérő bagatellizálni. Ráadásul gyakran azzal az automatikus gondolkodási sémával rendelkezünk, hogyha a másik nem olyan módon szeret, ahogy elvárnánk, akkor nem is szeret igazán.
Ezt a problémát pedig tetézzük azzal, ahogy hiányérzetünket vádaskodva, számon kérve, kioktatóan, a másikat hibáztatva fogalmazzuk meg. Most is játékosan, görbetükrön át mutatjuk be sajátmagunkat.